Proje Kapıları

Proje kapıları, bireylerin gerek beklentileri gerek ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilebilen kapı modellerini ifade eder. Bütün yaşam alanlarında birbirinden çeşitli tasarımlara yer verilir. Bunun dışında yaşam alanlarının gereksinimleri de birbirinden farklı olduğundan buna göre seçimler yapılmalıdır.

Teklif Al

  Proje Kapılarının Öne Çıkan Özellikleri

  İstediğiniz Boyutlar

  Proje kapıları, evin ya da bir iş yerinin hatta pencerelerde dahi şıklığı tamamlayabilen yapılardır. Fakat bu kapıların üretimi yapılırken ölçüleri kullanıldıkları alana göre değişkenlik gösterir. Bunun dışında standart bazı ölçüler vardır.

  • Herhangi bir oda kapısı, 90×210 cm
  • Salon kapısı, 90×210 cm
  • Mutfak kapısı, 90×210 cm
  • Banyo kapısı, 80×210 cm
  • Giriş kapısı, 100×210 cm
  • Balkon kapısı, 80×210 cm

  Yüksek Güvenlik

  Proje kapıları istediğiniz alanın ölçülerine bağlı olarak tercih edeceğiniz yüksek güvenlikli kapı ağır, kaliteli çerçevelere sahip, iyi bir kilit sistemi olan ve doğru malzemeden yapılmış bir kapı olmalıdır. Bunun yanı sıra yüksek sıcaklığa ve basınca karşı dayanıklı olması bu tür güvenli kapıların özelliklerinden biridir. Proje kapınız özel üretim olarak yapıldığı için istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz noktaları dikkate alarak ihtiyacınız olan güvenli alanı oluşturmak için pek çok seçeneğe sahipsiniz. Proje kapınızı kendi ihtiyaçlarınıza uygun seçtiğiniz için sonuç oldukça memnuniyet verecektir.

  Projenize Özel

  Pek çok kapı firması daha önce hazırlanmış kapıları satışa sunsa da siz istekleriniz doğrultusunda projenize özel bir kapı modeli talep edebilirsiniz. Projelerinize özel yeni, istediğiniz ölçülere uygun özel üretim kapı modelini yaptırabilirsiniz. Projeleriniz için entegre tasarımlar geliştirilmektedir. Dolayısıyla projelerinize değer katmış olursunuz.

  Proje Kapılarının Avantajları

  Bireysel siparişler vermek için model kapılar arasından tercih ederek, proje kapıları kalitesini ve tasarımını önemli ölçüde iyileştirirsiniz. Bu tür kapılar diğerlerine göre daha çekici, güvenilir, hırsızlığa ve mekanik zarara karşı dayanıklı üretilebilir.

  • Davetsiz misafirlere karşı önlem, özel üretim kapılar hırsızlığa karşı daha dayanıklı ve sağlam olarak üretilebilir. Bu sayede evin ya da iş yerinin güvenliğini arttırırken, hırsızlık olasılığı da önemli ölçüde azalır.
  • Proje kapıları sipariş verirken sahip olduğu tasarım seçenekleri, standart modeller basittir. Özel üretim kapılar, müşterinin isteği üzerine yapılan bireysel ve özel tasarımda çeşitlilik gösterir. Ayna ve ekler, ahşap oymalar, ferforje ızgaralarla süslenmiş tamamen zevkinize göre bir kapı sipariş edebilirsiniz.
  • Yapı özellikleri, müşteri herhangi bir kapı tipini istediği gibi seçebilir. Sıradan dikdörtgen modeller size göre değilse standart olmayan farklı bir tasarım sipariş edebilirsiniz. Sizin tercihinize bağlı olarak firmalar aynalı, camlı ya da daha fazlasını içeren tek ve çift kanatlı, kemerli veya döner kapılar üretebilir.

  SSS

  Proje kapısı kişinin isteklerine uygun özel olarak tasarlanmış kapılardır. Proje kapıları size tam olarak bir özgürlük alanı sunar. Bu kapıları dilediğiniz renklerde ve tasarımda istediğiniz malzemeden yaptırabilirsiniz.

  Proje kapıları satın alırken dikkat edilmesi gerekenler;

  • Maliyet, sipariş edilen kapıların maliyeti diğer ürünlere göre fazladır. Fiyat çoğunlukla tüketicinin ihtiyaçlarına ve isteklerine bağlıdır.
  • Üretim süreci, genel olarak verilen sipariş üzerine kapılar beş gün içinde üretilir. Daha özel bir model için bir ya da iki hafta beklemeniz gerekebilir.
  • Kurulum, biraz pahalı olabilir ama yanlış monte edilmiş kapı sizi davetsiz misafirlerden korumaz. Bu yüzden profesyonel kurulum ürünün güvenilirliğinin garantisidir.

  Proje kapıları fiyatları her bütçeye göre tasarlanabilir. Bu kapıların fiyatları kullanılan ürün ya da özelliklere göre değişiklik gösterir. Özel üretimde montaj fiyata dâhil değildir.

  Teklif Alın